Уряд пообіцяв стабілізувати ціни на м'ясо

В Кабміні заявили, що Держрезерв повинен закупити з ринку мінімум 10 тис. тонн свинини в забійній вазі з розрахунку по 13 гривень за кілограм.

Державне агентство резерву збирається закупляти м'ясо для стабілізації цінової ситуації на ринку.

Про це на апаратній нараді Міністерства 18 лютого повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

Зокрема Присяжнюк повідомив, що Державний резерв повинен закупити з ринку мінімум 10 тис. тонн свинини в забійній вазі з розрахунку по 13-14 гривень за кілограм.

"Вже укладено 32 угоди з переробними підприємствами", - зазначив міністр.

Крім того, він наголосив на важливості спорудження овочесховищ: "Спорудження овочесховищ забезпечить країну часником, цибулею та іншими овочами, левова частка яких - імпортовані".

Окрім того, Присяжнюк додав, що в 2011 році державою виділено кошти на форвардні закупівлі, що забезпечить виробникам часткове фінансування посівів та збут продукції за домовленою ціною.

"Держава виділила 5 млрд. гривень для форвардних закупівель. Саме таким чином ми стимулюватимемо обсяги виробництва", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в Україні, найбіднішій країні Європи, ціни на продукти харчування порівнялися з цінами провідних економік світу, таких як Великобританія, Німеччина і США.

Читайте також:

Ціни на продукти харчування в Україні зрівнялися зі світовими

Половина українців вже боїться продовольчої кризи

Експерти прогнозують дефіцит і подорожчання хліба

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: