Уряд пообіцяв забезпечити Україну ліками під час епідемії грипу

міністр охорони здоров'я України Зіновій Митник зазначив, що держава має достатню кількість медикаментів у всіх лікувальних установах для лікування грипу, ГРВІ.

У разі виникнення епідемії грипу в Україні проблем з лікарськими засобами, а також з вакциною для проведення профілактичних щеплень не передбачається.

Про це заявив міністр охорони здоров'я України Зіновій Митник.

"Ми забезпечили реєстрацію та наявність вакцин на наших оптових складах і в аптечній мережі. Так що проблеми з вакциною на сьогоднішній день немає. Її достатньо в усіх аптечних установах і на всіх аптечних складах", - запевнив Митник.

Крім того він повідомив, що у разі виникнення епідемії, "ми сьогодні готові до прийому хворих на грип і готові до прийому хворих з ускладненнями від грипу".

"У нас є достатня кількість медикаментів у всіх лікувальних установах для лікування грипу, ГРВІ та антибіотиків для ускладнень", - заявив Митник.

Він окремо відзначив, що все необхідне лікування буде проходити безкоштовно. За словами міністра, забезпечення вакциною і лікарськими препаратами на сьогодні на 40% вище минулорічного рівня.

Раніше повідомлялося, що під час минулорічної епідемії грипу, яка охопила всі регіони України, методи боротьби з хворобою були неефективні. Про це заявили учасники круглого столу на тему "Як вберегтися від застуди і грипу", що відбулася у п'ятницю, 8 жовтня, у Києві.

Читайте також:

Уряд виділив 65 мільйонів на контроль якості ліків

Рада відмовилася заборонити рекламу ліків

Кияни будуть скидатися по 100 гривень на місяць на лікування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: