Уряд попередив, що чергова криза вдарить по Україні вдвічі сильніше

В уряді попередили - сидіти і чекати, що криза омине Україну, - неправильно, бо криза буде і то вдвічі сильніша.

Друга хвиля світової фінансово-економічної кризи Україну не омине. Про це у п'ятницю, 23 липня, на брифінгу сказав заступник міністра економіки Валерій Мунтіян.

"Чи може бути друга хвиля кризи? Може бути. Я це вам хочу сказати як науковець-економіст. Ми не повинні чекати й думати, що ця хвиля нас омине, тому що вона може нас вдарити ще вдвічі сильніше, ніж інші країни, і до цього треба готуватися", - наголосив він.

Як відомо, роботодавці України прогнозують другу хвилю кризи восени. Вони відзначають, що це буде штучно створена владою друга хвиля кризи.

Відзначимо також, що згідно зі звітом, опублікованим міжнародним рейтинговим агентством Fitch Rating, друга хвиля рецесії торкнеться показників і рейтингів в секторі будівельних матеріалів, сталеварній галузі, хімічній галузі, технологічному секторі, автомобільній промисловості і медійному секторі, що фінансується за рахунок реклами, в Європі, Близькому Сході і Африці.

Раніше Світовий банк заявив, що подвійна рецесія не виключена в ряді країн Європи та світу, якщо інвестори втратять довіру при спробах впоратися зі зростанням боргу.

Читайте також:

Восени Україна відчує другу хвилю кризи

Світові прогнозують другу хвилю економічної кризи

СБ: Європі загрожує повторна криза

Українська економіка вийде на докризовий рівень через 7 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: