Уряд придумав нові побори для юристів

Мін’юст розіслав нотаріусам по всій Україні листи з вимогою до 1 листопада передплатити урядове видання "Офіційний вісник України" вартістю 2,5 тисячі гривень

Міністерство юстиції розіслало завідувачам нотаріальних контор та приватним нотаріусам по всій країні листи з вимогою обов’язково передплачувати урядове видання "Офіційний вісник України".

Нотаріуси скаржаться, що передплата в нинішніх складних економічних умовах є "дорогим задоволенням": вартість річної підписки становить 2,5 тисячі гривень.

Як повідомило поінформоване джерело видання ТСН.ua, листи від Мін’юсту були розіслані в другій декаді жовтня. "Листи з вимогою передплатити вісник отримали нотаріуси Києва та Київської області, Дніпропетровщини, Черкаської області та інших областей", - розповіло джерело.

Як зазначено в листі Мін’юсту, передплата є обов’язковою згідно з відповідним дорученням прем’єр-міністра Миколи Азарова від 12 липня 2010 року щодо забезпечення органів державної влади, підприємств, установ і організацій "Офіційним вісником України".

"Вам необхідно здійснити передплату інформаційного бюлетеня "Офіційний вісник України" на листопад-грудень 2010 року та на 2011 рік, про що письмово повідомити Управління нотаріату Головного управління юстиції у м.Києві", - йдеться в листі, адресованому до київського нотаріуса.

Обов’язкову передплату урядового видання по всій Україні юристи зобов’язані здійснити до 1 листопада 2010 року.

З повним текстом документу можна ознайомитись тут

Читайте також:

Полтавські підприємці послали Азарову доїльний апарат

У Мін'юсті купили 3 авто на 1,6 млн грн

Азаров не розуміє, чому протестує малий бізнес

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: