Уряд прокредитує Аграрний фонд на 5 мільярдів

Виручені кошти будуть направлені Міністерству аграрної політики як головному розпоряднику бюджетних коштів для Аграрного фонду на умовах повернення до кінця року.

Уряд випустить ОВДП на 5 мільярдів гривень, щоб прокредитувати Аграрний фонд. Про це йдеться в постанові Кабміну № 43 від 19 січня 2011 року.

"Здійснити випуск облігацій внутрішньої державної позики з терміном погашення до 5 років в обсязі 5 млрд. гривень з відповідним коригуванням граничного обсягу державного боргу", - говориться в постанові.

Емітентом ОВДП виступить Мінфін, який забезпечить їх розміщення на первинному ринку.

Виручені кошти будуть направлені Міністерству аграрної політики і продовольства як головному розпоряднику бюджетних коштів для Аграрного фонду на умовах повернення до кінця 2011 року.

Як повідомлялося, уряд планує в 2011 році розмістити ОВДП на 48,59 млрд. гривень без урахування їх випуску за програмами капіталізації НАК "Нафтогаз України", націоналізованих банків і фінансування Аграрного фонду.

У 2010 році Мінфін продав ОВДП на суму близько 40,82 млрд. гривень.

Крім того, на початку року уряд випустив облігації на суму близько 5 млрд. гривень для капіталізації Укрексімбанку, у серпні - на 16,4 млрд. гривень для оформлення заборгованості з відшкодування податку на додану вартість (ПДВ-облігації), а у жовтні - на 7,4 млрд. гривень для капіталізації НАК "Нафтогаз України".

Читайте також:

У січні уряд має віддати кредиторам понад 4 мільярди

"Нафтогаз" продав облігацій на 3 мільярди

Уряд: докапіталізація держбанків "потягне" на 23 мільярди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: