Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд пропонує зменшити видатки на субсидії на понад вісім мільярдів гривень

На субсидії заплановано виділити 47,62 мільярда гривень.

Кабінет міністрів у проєкті бюджету на наступний рік зменшив державні видатки на виплату субсидій на 8,3 мільярда гривень.

Про це йдеться у проєкті бюджету на 2020 рік, текст якого оприлюднений на сайті Верховної Ради.

У 2020 році на субсидії заплановано виділити 47,62 мільярда гривень. У 2019 році на виплату субсидій українцям виділи 55 мільярдів гривень. Зокрема, 20 тисяч - у монетизованій формі.

У 2020 році вся сума субсидій на оплату комуналки передбачена у грошовій формі. Від виплати субсидій у формі «знижки» на комуналку уряд планує відмовитися.

Як повідомлялося, 15 вересня, Кабмін передав до Верховної Ради проєкт державного бюджету на 2020 рік. Саме ця дата визначена в законодавстві як крайня межа для подання. Проте зазвичай щороку уряд ще кілька місяців допрацьовує та узгоджує бюджет. Проєкт держбюджету був розрахований на показнику вартості долара на рівні 28,2 грн. Цей прогноз попередній Кабмін затвердив ще в травні. Новий прогноз планують оприлюднити в жовтні.

Відео Уряд ухвалив проект бюджету на 2020 рік

За словами прем’єр-міністра України, цей кошторис буде бюджетом ефективності, на зміну йому прийде бюджет економічного зростання. Урядовці обіцяють поступово зменшувати податки, натомість на понад 33 мільярди гривень більше виділити на нацбезпеку. Принцип розподілу субсидій обіцяють не міняти.    

Уряд ухвалив проект бюджету на 2020 рік

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції