Уряд: рішення про підвищення тарифів у Києві не остаточне

Уряд запевнив, що нові тарифи у Києв було не затверджено, а лише оприлюднено для обговорення громадськістю та профільним міністерством.

Рішення Київської міської державної адміністрації про підвищення з 1 липня тарифів на комунальні послуги з гарячого водопостачання і централізованого опалення для населення не остаточне. Про це заявив міністр з питань житлово-комунального господарства Олександр Попов.

"Учора тарифи були не прийняті, а обнародувані для обговорення. З минулого тижня ми разом з Міністерством економіки даємо їм експертну оцінку", - сказав він. Міністр додав, що зазначений у розпорядженні КМДА розмір підвищення тарифів може коригуватися.

Попов також відзначив, що перед Київською адміністрацією гостро стоїть проблема дотацій комунальним підприємствам, і її необхідно вирішувати.

"Від уряду не буде ніяких рішень щодо підвищення цін на енергоресурси", - сказав міністр.

Нагадаємо, київська влада підвищила тарифи на гаряче водопостачання та централізоване опалення у місті з 1 липня на 34% і 41% відповідно.

Також розпорядженням КМДА передбачено підвищення тарифів у вересні та листопаді поточного року для доведення їх до економічно обґрунтованих показників.

Необхідність підвищення тарифів у київській мерії пояснили великими боргами міста перед компанією "Київенерго".

Читайте також:

Київська влада пояснила причину підвищення тарифів

Черновецький вирішить проблеми ЖКГ за рахунок підприємців

До кінця року комунальні тарифи в Києві піднімуть тричі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: