Уряд роздаватиме українцям продуктові картки

В Кабміні вважають такий крок альтернативою регулюванню цін на продукцію сільгоспвиробників, що, сприяло б розвитку аграрного сектору.

Уряд планує боротися з бідністю шляхом запровадження карток на продукти харчування для мало забезпечених громадян.

У Кабінеті міністрів це вважають альтернативою регулюванню цін на продукцію сільгоспвиробників, що, теоретично, сприяла би розвитку аграрного сектору.

Утім, опозиція ідею вважає цинічною і зазначає, що талони на продукти в Україні запроваджували лише в часи Другої Світової війни та в добу перебудови.

Про підготовку до запровадження карткової системи повідомив міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк.

"Я вважаю, нічого поганого, якщо країна випустить соціальні картки. Такі картки є в усіх розвинених країнах", - сказав він.

Утім, опозиція висловила обурення з приводу соціальних карток, назвавши їх продовольчими і заявивши, що влада просто не передбачила у держбюджеті кошти для дотацій.

Тим часом, у Міністерстві економіки заявили, що мова йде не про введення талонної системи, а про оптимізацію системи пільг в країні. За словами речника відомства Ігоря Луценка, практика впровадження соціальних карток є поширеною як у Росії так і у США.

Як повідомлялося, восени продукти харчування в Україні можуть зрости у ціні на 18-20%. Через падіння гривні усі харчі подорожчають на 10-12%, ще 8% - вина погодних чинників.

Читайте також:

Влада хоче роздати бідним продуктові картки, а для решти українців підняти ціни

Продукти подорожчають на 20%

У Росії ввели талони на продукти

До кінця року одне яйце коштуватиме 3 гривні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: