Уряд розпочне кампанію по боротьбі з зарплатами "в конвертах"

По всіх підприємствах країни пройдуться податкові інспектора, які будуть вишукувати працівників без оформлених трудових книжок.

За рахунок боротьби із зарплатами "в конвертах" Міністерство фінансів планує залучити в бюджет додатково 10,25 млрд грн. Ці надходження передбачені проектом держбюджету на 2010 рік.

Проект передбачає встановлення розміру індикативної заробітної плати для окремих секторів економіки (для обліку при нарахуванні і сплати податку на доходи фізосіб і внесків до соцфондів).

При цьому в планах уряду - відмінити мораторій на перевірки, встановлений Кабміном Юлії Тимошенко з метою "обліку громадян, з якими належним чином не оформлені трудові відносини".

Іншими словами, після прийняття держбюджету у діючому вигляді по всіх підприємствах пройдуться податкові інспектора, які будуть настійливо рекомендувати підвищити зарплати до встановленого урядом рівня і паралельно вишукуватимуть працівників без оформлених трудових книжок.

Нагадаємо, у лютому поточного року офіційна середня зарплата працівників в Україні склала 1955 грн, що на 39 грн більше в порівнянні з даними за січень 2010 року.

Згідно з даними Держкомстату, найвищий рівень зарплат у країні отримували жителі Києва (3022 грн), Донецької (2224 грн) та Дніпропетровської областей (2033 грн).

Разом з тим, найнижчий рівень оплати праці в лютому був зафіксований у Тернопільській (1432 грн), Чернігівській (1453 грн) та Волинській областях (1441 грн).

Читайте також:

Київ, Донецьк та Дніпропетровськ стали лідерами з розміру зарплат

Борги із зарплат в Україні перевищили 1,7 мільярда

Зарплати українців цього року зростуть на 5%, ціни - на 12%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: