Уряд  розрахував, на скільки зростуть комунальні тарифи

Міністерство ЖКГ розрахувало прогнозний рівень підвищення цін на комунальні послуги у зв'язку зі зростанням вартості газу.

Міністерство житлово-комунального господарства розрахувало прогнозний рівень підвищення цін на комунальні послуги у зв'язку зі зростанням вартості газу.

За прогнозними розрахунками, середній тариф на опалення збільшиться на 73 коп./кв м. опалювальної площі, на гаряче водопостачання - на 3,82 грн/куб. м води, на газ, який використовується на комунально-побутові потреби населення - на 26,6 коп./куб. м газу.

Також у міністерстві повідомили, що після підвищення вартості гази для ТКЕ держава компенсуватиме витрати, які перевищують 15% сукупного доходу для працездатних сімей (було 20%), і 10% для сімей непрацездатних (було 15%).

Нагадаємо, НКРЕ затвердила нові роздрібні ціни на природній газ для населення 13 липня. Постанова набирає чинності з 1 серпня 2010 року.

Зокрема, роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення встановлюються на рівні:
за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 куб. м на рік: за наявності лічильників - 72,54 коп. за 1 куб.м; за відсутності лічильників - 79,80 коп. за 1 куб.м.

За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 куб. м на рік: за наявності лічильників - 109,80 коп. за 1 куб.м; за відсутності лічильників - 120,78 коп. за 1 куб.м.

За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 12000 куб. м на рік: за наявності лічильників - 224,82 коп. за 1 куб.м; за відсутності лічильників - 247,32 коп. за 1 куб.м.

За умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 12000 куб. м на рік: за наявності лічильників - 268,56 коп. за 1 куб.м; за відсутності лічильників - 295,41 коп. за 1 куб.м.

Також НКРЕ підвищила граничну ціну на природний газ для підприємств комунальної теплоенергетики на 50% із 1 серпня. Граничний рівень ціни на природний газ для підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалювання і гаряче водопостачання населення, зросте на 50% - з 872,78 грн до 1309,2 грн за 1 тис. куб. м.

Нагадаємо, Нацкомісія з регулювання електроенергетики України затвердила нові роздрібні ціни на природний газ для населення, підвищивши їх на 50%.

В свою чергу 14 липня в уряді повідомили, що підвищення тарифів на природний газ для населення не призведе до збільшення тарифів на водовідвід, водопостачання і утримання будинків.

Читайте також:

У Азарова запевнили, що з новими газовими цінами стане легше

Газ для підприємств теплоенергетики подорожчає на 50%

Уряд обіцяє, що ЖКГ-тарифи не зростуть через дорогий газ

Кабмін пообіцяв покрити субсидіями зростання цін на газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: