Уряд  розрахував, на скільки зростуть комунальні тарифи

Міністерство ЖКГ розрахувало прогнозний рівень підвищення цін на комунальні послуги у зв'язку зі зростанням вартості газу.

Міністерство житлово-комунального господарства розрахувало прогнозний рівень підвищення цін на комунальні послуги у зв'язку зі зростанням вартості газу.

За прогнозними розрахунками, середній тариф на опалення збільшиться на 73 коп./кв м. опалювальної площі, на гаряче водопостачання - на 3,82 грн/куб. м води, на газ, який використовується на комунально-побутові потреби населення - на 26,6 коп./куб. м газу.

Також у міністерстві повідомили, що після підвищення вартості гази для ТКЕ держава компенсуватиме витрати, які перевищують 15% сукупного доходу для працездатних сімей (було 20%), і 10% для сімей непрацездатних (було 15%).

Нагадаємо, НКРЕ затвердила нові роздрібні ціни на природній газ для населення 13 липня. Постанова набирає чинності з 1 серпня 2010 року.

Зокрема, роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення встановлюються на рівні:
за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 куб. м на рік: за наявності лічильників - 72,54 коп. за 1 куб.м; за відсутності лічильників - 79,80 коп. за 1 куб.м.

За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 куб. м на рік: за наявності лічильників - 109,80 коп. за 1 куб.м; за відсутності лічильників - 120,78 коп. за 1 куб.м.

За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 12000 куб. м на рік: за наявності лічильників - 224,82 коп. за 1 куб.м; за відсутності лічильників - 247,32 коп. за 1 куб.м.

За умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 12000 куб. м на рік: за наявності лічильників - 268,56 коп. за 1 куб.м; за відсутності лічильників - 295,41 коп. за 1 куб.м.

Також НКРЕ підвищила граничну ціну на природний газ для підприємств комунальної теплоенергетики на 50% із 1 серпня. Граничний рівень ціни на природний газ для підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалювання і гаряче водопостачання населення, зросте на 50% - з 872,78 грн до 1309,2 грн за 1 тис. куб. м.

Нагадаємо, Нацкомісія з регулювання електроенергетики України затвердила нові роздрібні ціни на природний газ для населення, підвищивши їх на 50%.

В свою чергу 14 липня в уряді повідомили, що підвищення тарифів на природний газ для населення не призведе до збільшення тарифів на водовідвід, водопостачання і утримання будинків.

Читайте також:

У Азарова запевнили, що з новими газовими цінами стане легше

Газ для підприємств теплоенергетики подорожчає на 50%

Уряд обіцяє, що ЖКГ-тарифи не зростуть через дорогий газ

Кабмін пообіцяв покрити субсидіями зростання цін на газ

ВідеоУряд розрахував, на скільки зростуть комунальні тарифи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: