Уряд розробив стратегію зменшення долі держави в банках

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вже цього року почнуть шукати співпартнерів для державних банків

Кабінет Міністрів України впрдовж року перегляне стратегію держбанків, аби скоротити в них державну частку, а також частку непрацюючих кредитів.

Про це 16 січня повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на слова міністерки фінансів Оксани Маркарової.

За словами головної фінансистки країни, стратегію щодо держбанкінгу зроблять "більш амбітною" вже 2020 року.

"У державному фінансовому секторі ми переглядатимемо нашу стратегію щодо держбанкінгу. Ми зробимо її амбітнішою, оскільки хочемо більш стрімко знижувати частку держави в цьому секторі, хочемо швидше знайти ефективних власників або міжнародних співпартнерів для державних банків. 2020 рік стане роком, коли ми нарешті дуже активно й ефективно врегулюємо проблему legacy проблемних кредитів у державних банках", – сказала Маркарова.

Нагадаємо, Україна 13 січня повністю завершила перехід на міжнародний стандарт номера банківського рахунка IBAN - для зручної ідентифікації банківських рахунків і здійснення розрахунків між ними.

IBAN (International Bank Account Number) – міжнародний номер банківського рахунка. Кожна держава самостійно встановлює структуру номера рахунка IBAN згідно з вимогами стандарту ISO 13616. Для України IBAN складається із 29 літерно-цифрових символів: коду країни, контрольного розряду, коду банку та номера рахунка. У результаті запровадження IBAN за першими двома літерами одразу можна розпізнати країну учасника розрахунку (UA – Україна), а за допомогою контрольного розряду – забезпечити уніфіковану перевірку рахунка клієнта на його коректність. 

Відео На презентацію програми дій Нацбанку зібралися усі фігуранти аудіо-скандалу

Всі фігуранти запису зараз зібралися в одному місці. На презентацію програми дій Нацбанку на 2020 рік прибули усі герої, яким приписують голоси на скандальному аудіо. Це прем'єр Олексій Гончарук, міністр фінансів Оксана Маркарова та керівники самого Нацбанку.

На презентацію програми дій Нацбанку зібралися усі фігуранти аудіо-скандалу

Залиште свій коментар

Вибір редакції