Уряд скасував передачу активів банку "Надра" в "Родовід Банк"

Постанова Кабміну про передачу активів банку "Надра" в "Родовід Банк" визнано такою, що втратила чинність.

Кабінет міністрів визнав такою, що втратила чинність, постанову уряду і Нацбанку від 23 грудня 2009 року № 1430 (щодо відчуження відкритим акціонерним товариством комерційний банк "Надра" зобов'язань за вкладами фізичних осіб та активів публічному акціонерному товариству "Родовід Банк")

"Уряд ухвалив скасування постанови. Щоправда, змінив формулювання - постанову не скасовано, а визнано такою, що втратила чинність", - пояснило джерело.

Нагадаємо, раніше Кабмін пропонував Міністерству фінансів разом з Національним банком забезпечити укладання ВАТ КБ "Надра" і ПАТ "Родовід Банк" договору про взаємодію зазначених банків у процесі одночасного відчуження ВАТ КБ "Надра" зобов'язань за вкладами фізичних осіб та активів ПАТ "Родовід Банк" .

Після чого Кабінет міністрів і Національний банк України спільною постановою вирішили докапіталізувати "Родовід банк" шляхом придбання акцій додаткової емісії зазначеного товариства в сумі 7,5 млрд грн в обмін на облігації внутрішньої державної позики. Про це йдеться в постанові Кабміну № 1430 від 23 грудня 2009 року.

У лютому Кабмін заявив, що не наполягатиме на переведення вкладників банку "Надра" в "Родовід банк", якщо НБУ запропонує іншу модель для порятунку банку "Надра".

Варто нагадати, раніше, в.о. міністра фінансів Ігор Уманський повідомив, що порятунок банку "Надра" буде коштувати інвестору мінімум 5,5-6 млрд гривень.

Читайте також:

Уряд розділить банк "Надра" порівну з Фірташем

У "Родовід Банку" продовжили тимчасову адміністрацію на два місяці

Банк "Надра" пообіцяв з березня виплатити всі відсотки за депозитами 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: