Уряд склав базу даних інвестпроектів на 900 мільярдів

Голова уряду Азаров зазначив, що під частину цих проектів Україна залучатиме кошти "європейських, російських, світових фінансових структур, закордонних приватних інвесторів".

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що уряд сформував базу даних інвестпроектів. Відкриваючи засідання Кабміну, Азаров зазначив, що в базу даних включено 714 проектів на 900 млрд. гривень.

"У рамках доручення президента на основі програми економічних реформ до 2014 року сформовано базу даних інвестпроектів. 125 стратегічно важливих галузевих і регіональних інвестиційних проектів загальною вартістю понад 200 млрд. гривень, 714 інвестиційних проектів за пріоритетними напрямами економічного і соціального розвитку вартістю близько 900 млрд. гривень ", - повідомив прем'єр.

Азаров додав, що під частину цих проектів Україна залучатиме кошти "європейських, російських, світових фінансових структур, закордонних приватних інвесторів".

Зокрема, за його словами, кошти будуть залучатися під: розробку нафтогазових родовищ, "що дає можливість вийти на видобуток 10,3 млрд. куб м газу, та надходження до бюджету додаткових біля одного мільярда гривень в рік";

Налагодження серійного виробництва літаків АН-140 і АН-148, розробка та серійне виробництво турбореактивного двоконтурного двигуна АІ-28 для перспективних модифікацій літаків;

Технічне переоснащення тракторного виробництва на ВО "Південмаш ім. Макарова";

Будівництво комплексів з переробки та зберігання СГ продукції, оптових ринків.

Як повідомлялося раніше, Азаров упевнений у поліпшенні інвестиційного клімату в Україні і просить іноземних інвесторів не вірити газетам, які стверджують протилежне.

Читайте також:

Азаров порадив іноземцям не читати українських газет

НБУ не бачить скорочення іноземних інвестицій

Названо найкращі європейські міста для інвестицій

ВідеоУряд склав базу даних інвестпроектів на 900 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: