Уряд спрогнозував інфляцію, дефіцит та ріст ВВП на 2011 рік

Віце-прем'єр Тігіпко заявив, що розрахунковий курс гривні, виходячи з якого буде формуватися проект бюджету на наступний рік, складає 7,95 гривень за долар.

Кабінет міністрів України прогнозує зростання ВВП у 2011 році на рівні 4,5%, інфляцію - 10,8%, а дефіцит державного бюджету на рівні 3%.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко на брифінгу в Будинку уряду.

Він зазначив, що номінальний ВВП у 2011 р. складе 1 трлн 253 млрд грн. Тігіпко наголосив, що розрахунковий курс гривні, виходячи з якого буде формуватися проект бюджету на наступний рік, складає 7,95 грн/долар.

"Дефіцит бюджету державного сектору, в цей дефіцит бюджету, який я зараз скажу вам, - 3,5% ВВП входить дефіцит, якщо він буде НАК "Нафтогаз України", але ми передбачаємо, що його не буде, і всіх місцевих бюджетів. А державного бюджету дефіцит бюджету буде складати 3% (ВВП)", - пояснив Тігіпко.

Також віце-прем'єр заявив, що зовнішній борг України складає 316 млрд грн - 36% ВВП.

"Я можу сказати, що уже ця цифра для нас є критичною. Нам буде дуже важко обслуговувати такий рівень заборгованості. Якщо ми з вами нічого не будемо змінювати, то ми прийдемо до ситуації, в якій опинилася Греція, Румунія, Угорщина. Чим це все завершиться? Ми не зможемо обслуговувати ці борги, ми включимо верстат (друкарський), можуть зростати ціни, може девальвувати гривня", - наголосив Тігіпко.

Читайте також:

Експерти прогнозують 9,5% інфляції в Україні в 2010 році

Базова інфляція в липні прискорилася до 0,2% 

В Україні четвертий місяць поспіль знижуються ціни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: