Уряд спрогнозував інфляцію, дефіцит та ріст ВВП на 2011 рік

Віце-прем'єр Тігіпко заявив, що розрахунковий курс гривні, виходячи з якого буде формуватися проект бюджету на наступний рік, складає 7,95 гривень за долар.

Кабінет міністрів України прогнозує зростання ВВП у 2011 році на рівні 4,5%, інфляцію - 10,8%, а дефіцит державного бюджету на рівні 3%.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко на брифінгу в Будинку уряду.

Він зазначив, що номінальний ВВП у 2011 р. складе 1 трлн 253 млрд грн. Тігіпко наголосив, що розрахунковий курс гривні, виходячи з якого буде формуватися проект бюджету на наступний рік, складає 7,95 грн/долар.

"Дефіцит бюджету державного сектору, в цей дефіцит бюджету, який я зараз скажу вам, - 3,5% ВВП входить дефіцит, якщо він буде НАК "Нафтогаз України", але ми передбачаємо, що його не буде, і всіх місцевих бюджетів. А державного бюджету дефіцит бюджету буде складати 3% (ВВП)", - пояснив Тігіпко.

Також віце-прем'єр заявив, що зовнішній борг України складає 316 млрд грн - 36% ВВП.

"Я можу сказати, що уже ця цифра для нас є критичною. Нам буде дуже важко обслуговувати такий рівень заборгованості. Якщо ми з вами нічого не будемо змінювати, то ми прийдемо до ситуації, в якій опинилася Греція, Румунія, Угорщина. Чим це все завершиться? Ми не зможемо обслуговувати ці борги, ми включимо верстат (друкарський), можуть зростати ціни, може девальвувати гривня", - наголосив Тігіпко.

Читайте також:

Експерти прогнозують 9,5% інфляції в Україні в 2010 році

Базова інфляція в липні прискорилася до 0,2% 

В Україні четвертий місяць поспіль знижуються ціни

ВідеоУряд спрогнозував інфляцію, дефіцит та ріст ВВП на 2011 рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: