Уряд спростив процедуру отримання субсидій

Замість восьми документів для пенсіонерів та непрацездатних осіб буде лише два - декларація і заява на одержання субсидії.

Перелік необхідних для отримання субсидій документів скоротився: замість восьми документів для пенсіонерів та непрацездатних осіб буде лише два - декларація і заява на одержання субсидії, для інших категорій населення ще додається довідка про доходи.

Про це повідомив заступник міністра праці та соціальної політики Костянтин Ващенко на брифінгу, передає прес-служба відомства.

За його словами, спрощено й форму декларації до однієї сторінки замість чотирьох-п'яти.

"Ми вилучили все, що наш погляд не є обов'язковим для того, щоб орган праці та соціального захисту зрозумів цю заяву і міг вже самостійно відпрацювати з іншими органами, які займаються питанням водопостачання, житловими конторами, БТІ тощо. Все, що раніше мав робити сам громадянин, - тепер за нього зробить держава", - наголосив Ващенко.

Також Ващенко повідомив, що в кожній області буде створений штаб для роз'яснення людям процедури отримання субсидій.

"Сьогодні створений Центральний штаб в Києві. У кожній області буде створений такий штаб. Ми отримали завдання, щоб до 1 вересня здійснити всі заходи для того, щоб населення знало, як оформляти субсидії по спрощеній системі", - сказав Ващенко.

Варто відзначити, в Україні в січні-червні 2010 р. за субсидіями для відшкодування витрат на оплату ЖКП звернулося 379,4 тис. сімей, що на 31% менше, ніж у січні-червні 2009 р.

Як повідомлялося, оформляти субсидії зі сплати комунальних послуг з вересня можна не виходячи з дому.

Кожен пенсіонер отримає іменний конверт з поясненням умов отримання державної допомоги, а також бланками для заповнення.

Читайте також:

Пенсіонери зможуть оформлювати субсидії, не виходячи з дому

Третина українців не зможе оплачувати нові комунальні тарифи

Українців штрафуватимуть за несплату комунальних послуг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: