Уряд спростив процедуру отримання субсидій

Замість восьми документів для пенсіонерів та непрацездатних осіб буде лише два - декларація і заява на одержання субсидії.

Перелік необхідних для отримання субсидій документів скоротився: замість восьми документів для пенсіонерів та непрацездатних осіб буде лише два - декларація і заява на одержання субсидії, для інших категорій населення ще додається довідка про доходи.

Про це повідомив заступник міністра праці та соціальної політики Костянтин Ващенко на брифінгу, передає прес-служба відомства.

За його словами, спрощено й форму декларації до однієї сторінки замість чотирьох-п'яти.

"Ми вилучили все, що наш погляд не є обов'язковим для того, щоб орган праці та соціального захисту зрозумів цю заяву і міг вже самостійно відпрацювати з іншими органами, які займаються питанням водопостачання, житловими конторами, БТІ тощо. Все, що раніше мав робити сам громадянин, - тепер за нього зробить держава", - наголосив Ващенко.

Також Ващенко повідомив, що в кожній області буде створений штаб для роз'яснення людям процедури отримання субсидій.

"Сьогодні створений Центральний штаб в Києві. У кожній області буде створений такий штаб. Ми отримали завдання, щоб до 1 вересня здійснити всі заходи для того, щоб населення знало, як оформляти субсидії по спрощеній системі", - сказав Ващенко.

Варто відзначити, в Україні в січні-червні 2010 р. за субсидіями для відшкодування витрат на оплату ЖКП звернулося 379,4 тис. сімей, що на 31% менше, ніж у січні-червні 2009 р.

Як повідомлялося, оформляти субсидії зі сплати комунальних послуг з вересня можна не виходячи з дому.

Кожен пенсіонер отримає іменний конверт з поясненням умов отримання державної допомоги, а також бланками для заповнення.

Читайте також:

Пенсіонери зможуть оформлювати субсидії, не виходячи з дому

Третина українців не зможе оплачувати нові комунальні тарифи

Українців штрафуватимуть за несплату комунальних послуг

ВідеоУряд спростив процедуру отримання субсидій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: