Уряд США простимулює економіку 600 мільярдами доларів

Федеральна резервна система США вирішила викупити з ринку довгострокові державні облігації на суму 600 мільярдів доларів, чим стимулювати економіку.

Федеральна резервна система США (ФРС) анонсувала нові заходи, спрямовані на стимулювання економіки після світової фінансової кризи. ФРС вирішила викупити з ринку довгострокові державні облігації на суму 600 мільярдів доларів

Скупка облігації Казначейства, за планами ФРС, повинна завершитися до середини 2011 року. У ФРС очікують, що інвестиції в боргові папери на ринку праці посприяють подальшому зниженню ставок за іпотечними кредитами та зростанню споживчої активності американців.

Анонсуючи своє рішення, у ФРС відзначили, що темпи відновлення економіки залишаються низькими: ринки праці та нерухомості як і раніше малоактивні, а рівень витрат, які дозволяють собі американські громадяни, залишається нижчим за очікування економістів.

Між тим на засіданні Комітету з операцій на відкритому ринку ФРС також було оголошено про збереження базової процентної ставки на колишньому, рекордному низькому, рівні - 0 - 0,25 відсотка.

Нагадаємо, що в рамках валютного стимулювання економіки ФРС вже інвестувала в держоблігації та іпотечні папери 1,7 трильйона доларів. Завдяки цьому, зокрема, вдалося знизити ставку по іпотечних кредитах до історичного мінімуму.

Читайте також:

Обама вважає, що альтернативи США поки немає

Мін'юст США заступився за право ісламу називатися релігією

Американці не вважають Обаму кращим за Буша

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: