Уряд стримає ціни на бензин

Мінпаливенерго має вжити заходів для забезпечення споживчого ринку бензином і дизельним пальним за економічно обґрунтованими цінами.

НПЗ
Головний метод боротьби з підвищенням цін на бензин - відновлення стабільної роботи нафтопереробних заводів.
Міністерство палива і енергетики має вжити дієвих заходів для стабільного забезпечення споживчого ринку бензином і дизельним пальним за економічно обґрунтованими цінами.

Як передає УНІАН, про це перший віце-прем`єр-міністр, міністр фінансів України Микола Азаров заявив сьогодні на розширеній нараді щодо ситуації на ринку продовольчих товарів, яка проходить під головуванням президента України Віктора Ющенка і прем`єр-міністра Віктора Януковича.

"Кременчуцький нафтопереробний завод має вийти на рівень виробництва, який він мав до 1 жовтня цього року. Також Одеський нафтопереробний завод має вийти на проектний рівень в першому кварталі 2008 року. Необхідно визначити шляхи прискорення роботи з його реконструкції", - зауважив Микола Азаров.

За його словами, не менш актуальним є питання збільшення видобутку вугілля, підвищення його якості і зниження собівартості. "Ця сфера відповідальності Міністерства вугільної промисловості, Мінпромполітики і Мінпаливенерго", - сказав Микола Азаров.

Крім того, міністр фінансів  вважає необхідним для України конкретніше зайнятися збільшенням власного видобутку енергоресурсів.

Микола Азаров зауважив, що розробити план дій у цьому напрямку повинні Мінпаливенерго й Мінекономіки, відповідні зміни слід внести і в енергетичну стратегію України на період до 2030 року.

"Її затверджено урядом у березні 2006 року, але вона не відповідає сьогоднішнім викликам у сфері енергетичної безпеки. Уряду треба дати повноваження з тарифного регулювання", - наголосив Микола Азаров і поставив завдання підготувати відповідний законопроект.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: