Уряд створив державний оборонний концерн

Концерн створено з метою підвищення ефективності функціонування державних підприємств, які займаються зброєю.

 Кабінет міністрів прийняв рішення про створення державного концерну "Укроборонпром". Відповідна постанова розміщена на сайті уряду.

Як повідомляється, до складу концерну увійшли: Державна компанія з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт"; держпідприємство "Укроборонсервіс"; держпідприємство "Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма "Прогрес"; державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма "Укрінмаш"; державне госпрозрахункове зовнішньоторговельне підприємство "Спецтехноекспорт"; державне зовнішньоторговельне та інвестиційне підприємство "Промоборонекспорт"; держпідприємство "Зовнішньоторговельна фірма "ТАСКО-експорт".

Концерн створено з метою підвищення ефективності функціонування державних підприємств, які провадять господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів і беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами.

Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Державному агентству з управління державними корпоративними правами та майном, державній компанії "Укрспецекспорт" доручено у двомісячний термін разом з Міноборони, МВС, Державним космічним агентством та Фондом держмайна узгодити перелік підприємств, які необхідно додатково включити до складу концерну, з урахуванням результатів аналізу їхньої фінансово-господарської діяльності, та у тримісячний термін забезпечити державну реєстрацію концерну.

28 грудня президент Віктор Янукович підписав указ про створення державного об`єднання "Укроборонпром".

Згідно з указом, до "Укроборонпрому" мали увійти державні підприємства, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами.

Читайте також:

Генпрокуратура програла військовим у справі продажу ракет Грузії

Екс-глава "Укрспецекспорту" запевнив, що Україна не продавала зброю терористам

США обурилися: Україна постачала зброю терористам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: