Уряд Тимошенко пообіцяв вирішити проблеми російського бізнесу

Міністр економіки Богдан Данилишин заявив, що до початку 2010 року Київ вирішить усі проблеми російських підприємців в Україні.

Уряд Юлії Тимошенко планує вирішити проблеми, з якими стикається російський бізнес в Україні, наприкінці 2009 - початку 2010 року, повідомив міністр економіки України Богдан Данилишин.

За його словами, після заяви президента Росії Дмитра Мєдвєдєва про те, що в Україні порушуються майнові права російських інвесторів, Мінекономіки зробило запит до російської сторони з проханням надати більш детальну інформацію щодо наявних фактів.

"У відповідь ми одержали інформацію про підприємства та їх проблеми. Щодо деяких підприємств ми вже проаналізували ситуацію. Йшлося, зокрема, про "Луганськтепловоз" і структури, що працюють з низкою підприємств Іллічівського торговельного порту. Думаю, що нам вдасться розв’язати всі проблемні питання наприкінці поточного – початку наступного року", - заявив Данилишин.

Він зауважив, що для розв’язання будь-яких проблем, насамперед, необхідне бажання їх розв’язати. "Проблем, які не вирішуються, не буває", - наголосив Данилишин.

Читайте також:

Мєдвєдєв не сподівається на нормальні відносини з Україною

Уряд визначив курс долара в 2010 році

"Газпром" не турбуватиме Україну до виборів

Росія може задіяти морських піхотинців для провокацій в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: