Уряд: у падінні гривні винен Нацбанк

Керівник Мінекономіки заявив, що економічних причин для подешевшання гривні немає, а національна валюта падає через НБУ та деяких політиків.

В Україні немає ніяких економічних причин для девальвації гривні.

Про це заявив міністр економіки Богдан Данилишин. На його думку, українська валюта дешевшає через неправильну політику НБУ та дії низки політичних сил.

"Девальвація національної валюти є прямим результатом непослідовної політики Національного банку і дій ряду політичних сил, які намагаються дестабілізувати ситуацію на валютному ринку", - наголосив Данилишин.

Нагадаємо, нещодавно представники НБУ заявили, що самотужки вони не можуть впоратися з девальвацією української валюти.

За словами директора департаменту зовнішньоекономічних зв'язків Нацбанку Сергія Круглика, захистити гривню сьогодні можна тільки завдяки спільним діям усіх гілок влади.

В той же час, українські політики нещодавно обмінялися обопільними звинуваченнями, що стосувалися курсу гривні. Президент  Віктор Ющенко звинуватив у знеціненні національної валюти уряд Юлії Тимошенко.

У відповідь лідер парламентської фракції НУ-НС Микола Мартиненко заявив, що курс гривні обвалив саме Ющенко, який фактично відсторонив від посади голову НБУ Володимира Стельмаха та заробляє, за словами політика гроші на виборчу кампанію.

Читайте також:

НУ-НС звинуватила Ющенка в обвалі гривні

Нацбанк зізнався, що не може зупинити падіння гривні

В Україні повністю заборонять валютне кредитування

МВФ пояснив причини падіння гривні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: