Уряд ухвалив новий Податковий кодекс

Проект Кодексу передбачає значне скорочення кількості податків та поетапне зниження податку на прибуток.

Кабінет міністрів на засіданні 9 червня схвалив проект нового Податкового кодексу. Про це на брифінгу повідомив міністр фінансів Федір Ярошенко.

Ярошенко відзначив, що схвалений проект закону про Податковий кодекс створить всі необхідні умови для проведення податкової реформи, передбаченої програмою економічних реформ президента Віктора Януковича.

Відкриваючи сьогоднішнє засідання уряду, прем’єр Микола Азаров повідомив, що податковий кодекс передбачає зменшення кількості загальнодержавних податків з 29 до 17. Крім того, відміняються десять місцевих податків і зборів, передбачається поетапне зниження податку на прибуток підприємств - з 25% до 20% в 2011 році, і подальше щорічне зниження на 1% до 17% в 2014 році.

"Як один зі стимулів оновлення основних фондів запроваджується прискорена амортизація. З урахуванням кращого світового досвіду запроваджується механізм стимулювання інноваційно-інвестиційного розвитку", - сказав глава уряду.

Крім того, за його словами, велика увага приділена стимулюванню розвитку малого підприємництва, серйозно скорочуються витрати бізнесу на ведення податкового обліку. Зокрема, зменшується кількість звітів, які подаються до податкових органів, гармонізуються податковий і бухгалтерський обліки.

"Якщо узагальнювати, то ми відмовляємося від усього застарілого і недієздатного. Це інноваційний документ, це справжня податкова реформа, яка принципово поліпшить інвестиційний клімат в Україні, підніме нашу державу в рейтингу економічних свобод і привабливості для ведення бізнесу", - підсумував прем’єр.

Зазначимо, остаточний вердикт новому Податковому кодексу має винести парламент. Очікується, що Верховна рада схвалить документ до кінця сесії - 9 липня.

Читайте також:

Україна отримає новий Податковий кодекс до 9 липня

Уряд пообіцяв не скасовувати спрощену систему оподаткування

Уряд: новий податковий кодекс покращить умови для підприємців

ВідеоУряд ухвалив новий Податковий кодекс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: