Уряд ухвалив проект бюджету

Кабмін схвалив проект бюджету на 2008 рік, що буде запропонований на розгляд Верховній раді з доходами 250 млрд. гривень і видатками 269 млрд. гривень.

Кабінет міністрів на засіданні 5 вересня схвалив проект консолідованого бюджету на 2008 рік, що буде запропонований на розгляд Верховній раді з доходами 250 млрд. гривень і видатками 269 млрд. гривень.

Про це повідомив журналістам колишній депутат Ради від партії Промисловців і підприємців Лев Гнатенко, який приймав участь у засіданні уряду.

Лев Гнатенко
УНІАН
Лев Гнатенко впевнений в успішному прийнятті бюджету
Таким чином, з його слів, доходна частина на 52 млрд. гривень перевищує показник бюджету 2007 року, видаткова частина - на 50,2 млрд. гривень.

Дефіцит становить 19 млрд. гривень.

Гнатенко також зазначив, що проект бюджету був схвалений, незважаючи на зауваження деяких міністерств.

"Азарову (перший віце-прем'єр-міністр, міністр фінансів Микола Азаров) було доручено провести зустрічі з міністерствами для узгодження розбіжностей", - сказав він.

Як повідомлялося, у травні Верховна рада збільшила доходи державного бюджету 2007 року на 4,8 млрд. гривень до 157,3 млрд. гривень, видатки на 4,8 млрд. гривень до 174,2 млрд. гривень для реалізації соціальних програм.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: