Уряд уклав мир з росіянами в питанні "Луганськтепловозу"

Кабмін доручив ФДМУ забезпечити підписання мирової угоди, умови якої передбачатимуть припинення в повному обсязі зобов'язань фонду і зобов'язань Брянського машзавода з оплати придбаного 15 червня 2010 року пакета "Луганськтепловоза".

Фонд державного майна й управляюча компанія "Брянський машинобудівний завод" (Росія) мають намір підписати мирову угоду за спором довкола приватизації в 2007 році 76% холдингової компанії "Луганськтепловоз".

Про це сказано в розпорядженні Кабінету міністрів №1501 від 21 липня.

Уряд погодився із пропозицією фонду щодо припинення взаємних зобов'язань ФДМУ й Брянського машзавода, які випливають із рішення Господарського суду Києва від 1 квітня й пункту 3 договору купівлі-продажу від 29 червня 2010 року, шляхом підписання договору про нарахування зустрічних однорідних вимог.

Кабмін доручив ФДМУ забезпечити підписання мирової угоди, умови якої передбачатимуть припинення в повному обсязі зобов'язань фонду, що випливають із судового рішення, і зобов'язань Брянського машзавода з оплати придбаного 15 червня 2010 року пакета "Луганськтепловоза".

Як повідомлялося, Вищий господарський суд 27 липня розгляне касаційну скаргу ФДМУ на рішення Господарського суду Києва від 1 квітня, що зобов'язав фонд повернути 58 млн доларів, заплачених управляючою компанією "Брянський машинобудівний завод" при приватизації 76% "Луганськтепловоза" в 2007 році.

У свою чергу Брянський машзавод повинен до 28 липня сплатити 50%, тобто 205 млн гривень, від суми, за яку було придбано "Луганськтепловоз" на повторному конкурсі в червні 2010 року, а протягом ще 30 днів - інші 50%.

"Луганськтепловоз" виробляє магістральні тепловози, дизель-поїзди, електропоїзди постійного і змінного струму, транспортери, вагони й обладнання для поїздів приміського сполучення й трамваїв, а також гірничо-шахтне обладнання.

Читайте також:

Росіяни досі не розплатилися за "Луганськтепловоз"

АМКУ дозволив росіянам придбати "Луганськтепловоз"

Уряд: на продажу "Луганськтепловозу" Україна втратила 200 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: