Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд України схвалив запровадження єдиної системи з обслуговування бюджетів

Система отримала назву "Є-Казна".

1 грудня Кабінет міністрів України затвердив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117», що має забезпечити проведення попередньої оплати на придбання обладнання, програмного забезпечення, послуг з їх встановлення та налаштування, послуг з адаптації єдиної платформи системи обслуговування бюджетів АС «Є-Казна» з метою реалізації централізованої моделі казначейського обслуговування рахунків за надходженнями для Державної казначейської служби.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

Головна мета цієї системи - запровадити централізовану модель казначейського обслуговування рахунків, які надходитимуть до Державної казначейської служби. АС "Є-Казна" сприятиме посиленню захисту інформації у внутрішній платіжній системі Казначейства.

Завдяки системі місцеві бюджети отримають можливість відслідковувати стан надходжень до бюджету в режимі реального часу без відвідування органу Казначейства.

Також АС "Є-Казна" дозволить зменшити витрати на підтримку територіальних майданчиків обробки інформації; оптимізувати бізнес-процеси обліку та проходження платежів; дасть можливість приймати управлінські рішення, що ґрунтуються на оперативній інформації, сформованій в режимі реального часу; уможливить повну інтеграцію з обліковими системами Державної фіскальної служби України (Електронний кабінет платника). 

Нагадаємо, що раніше Мінфін запропонував впровадження в Україні нового податку для бізнесу. Відповідний законопроект Міністерство фінансів розробило спільно з бізнесом, експертами та нардепами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції