Уряд від 1 липня підвищить пенсії українцям з великим стажем

Дата публікації
Перегляди
58к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Уряд від 1 липня підвищить пенсії українцям з великим стажем

Фото: УНІАН

За словами прем’єра, мінімальна пенсія становитиме 2 тис. грн.

Кабінет міністрів підвищить пенсії пенсіонерам із великим стажем, але невеликими заробітними платами на постійній основі. 

Про це повідомив на своїй сторінці у Twitter прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Уряд відновлює справедливість щодо пенсіонерів, які мають великий стаж і невеликі виплати через малі заробітні плати. Ми пообіцяли напрацювати потрібні рішення і вели цю роботу ще від січня 2018 року. Ми знайшли потрібні механізми", - написав він.

За словами Гройсмана, завдяки можливостям економіки та загальному економічному зростанню, в уряді фіналізували рішення, які дадуть змогу збільшити виплати пенсіонерам із великим стажем, але невеликими зарплатами на постійній основі від 1 липня.

"На найближчому засіданні уряду ми завершимо всі процедурні моменти. Жінки, які мають стаж понад 30 років, і чоловіки зі стажем понад 35 років від 1 липня отримають підвищення. Пенсії становитимуть не менше 2 тис. грн. Це буде черговий етап перерахунку, і далі збільшення відбуватиметься в автоматичному режимі", - додав він.

Нагадаємо, більшість українських пенсіонерів отримують виплати через банки – 64%. Зокрема, клієнтами державних "ПриватБанку" є 50,5% осіб, а "Ощадбанку" - 37,8%. У приватному "Райффайзен Банк Аваль" - 5,3%. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
58к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація