Уряд відбере газові мережі в облгазів

Юлія Тимошенко заявляє, що те, як працюють передані у приватні руки облгази, - злочин проти країни.

Кабінет міністрів розробив стратегію повернення НАК "Нафтогаз" газових мереж, які перебувають в оренді приватних облгазів.

Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, відповідаючи в парламенті на запитання депутатів.

"На сьогодні загальна заборгованість за газ всіх споживачів, у більшій мірі теплокомуненерго, становить 7 млрд гривень. Для порівняння - за цей місяць державі Україні 6 листопада треба заплатити "Газпрому" 4 млрд гривень", - сказала Тимошенко.

Глава уряду наголосила, що останні два місяці уряду і НАК "Нафтогаз України" доводиться оплачувати російський газ, не маючи забезпечення оплати від приватних облгазів і комунальних теплокомуненерго.

"Але незважаючи на це, ми перевіримо, щоб кожний будинок, кожна лікарня, кожний бюджетний заклад був обов’язково підключений до опалення. Я думаю, що це вже є певна гра приватних облгазів, які вишибають для себе гроші. А те, що облгази у нас приватні й працюють без всяких правил ще з незапам’ятних часів – це очевидно всім", - додала вона.

"Сьогодні я хочу повідомити всій країні, що ми розробили стратегію повернення з оренди газових мереж і повернення їх "Нафтогазу". Я вважаю, що те як працюють облгази - це злочин проти країни. По-перше, не платять, по-друге, знущаються над населенням України, вибиваючи гроші", - заявила Тимошенко.

Читайте також:

Путін закликав ЄС "розщедритися" на газ для України

Ющенко вимагає переглянути газові контракти

Росія знову лякає ЄС, що Україна нібито не зможе розрахуватися за газ

Путін: Ющенко заважає власному уряду платити за російський газ

ВідеоУряд відбере газові мережі в облгазів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: