Уряд виділить 800 млн на борги по зарплатам шахтарям

Андрій Клюєв розпорядився Мінфіну забезпечити до 20 серпня направлення бюджетних коштів в об'ємі 800 млн грн для розрахунків по заробітній платі шахтарів.

Перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв доручив Мінфіну направити 800 млн грн на розрахунки з заборгованості по зарплаті шахтарям до 20 серпня 2010 року.

Відповідне доручення він дав сьогодні відкриваючи засідання уряду.

"Мінфіну забезпечити до 20 серпня направлення бюджетних коштів в об'ємі 800 млн грн для розрахунків по заробітній платі шахтарів, Мінвуглепрому забезпечити виплату зарплати працівникам вугільної промисловості в повному об'ємі", - відзначив Клюєв.

Нагадаємо, в Донецькій області 26 липня ц.р. гірники двох єнакіївських шахт „Червоний Профінтерн" і „Юний комунар" на знак протесту проти невиплати зарплати оголосили про акції протесту. Коли Держказначейство перерахувало на рахунок ДП "Укрвуглеторфреструктуризація" більше 33 млн грн, шахтарі скасували страйк. Загальна сума заборгованості з зарплати по вугледобувних і шахтобудівних підприємствах Донецької обл. станом на липень ц.р. складала 1,6 млрд грн.

Відзначимо, раніше, 23 червня, Кабінет міністрів направив з держбюджету 4,5 млрд грн на погашення боргів шахтарів перед Пенсійним фондом і фондами соцстрахування. За словами міністра праці і соціальної політики Василя Надраги, в жовтні 2009 р. Кабмін прийняв постанову, що забороняє відрахування до Пенсійного фонду і фонди соцстрахування із зарплат шахтарів. В результаті утворилася заборгованість в 4,5 млрд грн, а шахтарям не нараховувався трудовий стаж. У квітні 2010 року Кабмін скасував постанову і пізніше ухвалив рішення провести взаємозалік між бюджетом і Пенсійним фондом, щоб погасити заборгованість.

Читайте також:

Клюєв зобов'язав уряд до Дня шахтаря виплатити гірникам зарплати

На одному з найбільших металургійних підприємств України почався страйк

В Україні залишать працювати тільки 38 шахт

ВідеоУряд виділить 800 млн на борги по зарплатам шахтарям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: