Уряд виділив 65 мільйонів на контроль якості ліків

Кошти виділені Державній інспекції контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я на безповоротній основі.

Уряд в 2010 році виділив майже 65 млн гривень для здійснення першочергових заходів, спрямованих на забезпечення належної якості лікарських засобів, медичної техніки та виробів медичного призначення, у тому числі закупівлі обладнання з метою дооснащення трьох регіональних лабораторій.

Відповідне розпорядження, датоване 4 жовтня, оприлюднене на урядовому веб-порталі.

Згідно із документом, кошти виділені Державній інспекції контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я на безповоротній основі.

Держінспекція повинна затвердити у тижневий строк за погодженням з Мінекономіки, Мінфіном і Міністерством охорони здоров'я перелік витрат, пов'язаних із здійсненням цих заходів, а також подати до кінця 2010 року відповідним міністерствам і Державному казначейству звіт про використання виділених коштів.

Як повідомлялося, держінспекція з контролю за якістю лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я виявила в I половині 2010 року в аптеках майже в три рази більше неякісних та фальсифікованих лікарських препаратів, ніж за аналогічний період минулого року.

Читайте також:

Через подорожчання євро виростуть ціни на ліки, авто та побутову техніку

Рада відмовилася заборонити рекламу ліків

В Україні втричі збільшилася кількість неякісних ліків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: