Уряд виділив додаткові 100 млн грн на лікування тяжкохворих українців за кордоном

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Активісти кажуть, що додатково потрібно 511 мільйонів.

В уряді виділили додаткові гроші для тяжкохворих пацієнтів, які потребують складних операцій у закордонних клініках. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Майже 400 мільйонів гривень, які виділили цьогоріч на програму лікування тяжкохворих закінчилися, заявляють у Міністерстві охорони здоров’я. Проте у черзі стоїть майже сотня українців, які потребують термінових операцій за кордоном.

У профільному відомстві скоротили фінансування трьох інших програм і знайшли додаткові 100 мільйонів гривень, щоб люди змогли поїхати лікуватися за кордон.

Нагадаємо, під будівлею МОЗ учасники протесту напнули наметове містечко і вимагають збільшення фінансування. Активісти кажуть, що додаткова потреба в коштах на лікування за кордоном - 511 мільйонів гривень.

ВідеоУряд виділив 100 мільйонів гривень на лікування важкохворих українців за кордоном

100 мільйонів на лікування українців за кордоном. В уряді виділили додаткові гроші для важкохворих пацієнтів, які потребують складних операцій в закордонних клініках. Майже 400 мільйонів гривень, які виділили цьогоріч на програму лікування важкохворих закінчилися, заявляють у Міністерстві охорони здоров’я. Проте у черзі стоїть майже сотня українців, які потребують термінових операцій за кордоном. 

Уряд виділив 100 мільйонів гривень на лікування важкохворих українців за кордоном

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції