Уряд виділив додатково майже 3 млрд грн на допомогу безробітним українцям

Уряд виділив додатково майже 3 млрд грн на допомогу безробітним українцям

На сьогодні вже на 78% більше людей отримують допомогу з безробіття, порівняно з минулим роком.

Уряд виділив додатково майже 3 млрд грн на виплату допомоги по безробіттю. Відповідне рішення ухвалене на засідання Кабінету міністрів у середу, 10 червня.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Сьогодні, 10 червня, на засіданні було ухвалене рішення про надання Фонду страхування на випадок безробіття додатково 2 972 млрд грн для виплати допомоги по безробіттю на безповоротній основі", - йдеться в повідомленні.

Карантинні заходи негативно впливають на ринок праці і кількість безробітних збільшується, заявив міністр розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

"Уряд робить всі можливі дії, щоб зберегти робочі місця. Для того, щоб люди отримували допомогу своєчасно і в тому обсязі, який передбачений законом, сьогоднішнє рішення уряду про додаткове фінансування є вкрай важливим", - сказав міністр.

Як зазначається, за рішенням уряду від 27 квітня поточного року було надано фінансову допомогу Фонду страхування на випадок безробіття у обсязі 1 277 млн грн для виплати допомоги по безробіттю. На сьогодні отримано фінансову допомогу у сумі 1 198 млн грн, що складає 94% передбачених обсягів.

"Це дозволило своєчасно виплачувати допомогу по безробіттю за квітень-травень", - уточнюється в повідомленні.

На момент виділення урядом фінансової допомоги чисельність одержувачів допомоги по безробіттю перевищувала минулорічні показники на 43%. На сьогодні вже на 78% більше людей отримують допомогу по безробіттю, в порівнянні з минулим роком.

Нагадаємо, що в Україні вже 511,2 тисячі безробітних, це на 69% більше ніж 1 червня 2019 року. Про це повідомили в Державній службі зайнятості.

Відео Карантинне безробіття: сотні тисяч українців опинилися без роботи

Карантинні обмеження поступово слабшають. В цілому це може врятувати економіку, хоча значної шкоди вже завдано, а саме по людях. Адже після карантину більша кількість українців залишилася просто без роботи. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Карантинне безробіття: сотні тисяч українців опинилися без роботи

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів