Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд виділив кошти, щоб закрити заборгованість із зарплат перед вчителями

На ліквідацію боргів спрямували 117 млн грн.

Кабінет міністрів спрямував 117 млн грн для ліквідації заборгованості по зарплаті вчителям в окремих місцевостях.

Відповідну постанову уряд ухвалив під час засідання 27 листопада 2019 року.

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що нестача коштів на зарплати зумовлена неактуальною статистикою, за якою роблять розрахунки.

"Просто раніше фізично на термін підготовки бюджету не було актуальної статистики від закладів. По суті, це означало, що ми не доплачуємо вчителям, адже останні роки у нас активно зростає кількість учнів. У бюджеті на 2020 рік ми це виправили і заклали додаткові 2,2 млрд грн, аби врахувати актуальний контингент”, - каже міністерка освіти і науки Ганна Новосад.

Як повідомлялося раніше, президент Володимир Зеленський у своєму відео в аеропорту звернувся до Кабінету міністрів з тим, щоб швидко покрити борги із зарплат лікарям та вчителям. Слід зауважити, що 14 листопада медики на Рівненщині перекрили магістраль Київ-Чоп з вимогою виплатити борги по зарплатам.

Відео На Рівненщині медики заблокували трасу Київ-Чоп з вимогами виплатити зарплату

Міжнародна трасу Київ-Чоп нині заблокована. Саме у ці хвилини біля міста Дубно на Рівненщині трасу блокують медики. Так вимагають виплати зарплати, яку їм заборгували із вересня. чи є затори і чи приїхав хтось до медиків – у сюжеті.  

На Рівненщині медики заблокували трасу Київ-Чоп з вимогами виплатити зарплату

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції