Уряд виділив на убезпечення дорожнього руху майже 9 млрд гривень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для школярів закуплять мільйон жилетів зі світловідбивачами.

В Україні затвердили програму підвищення безпеки дорожнього руху до 2020 року. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

"На цю програму уряд виділяє 8 мільярдів 700 мільйонів гривень. Мета програми – зменшити кількість загиблих у ДТП на третину. Програма, зокрема, передбачає закупівлю понад мільйона жилетів із світловідбивачами для школярів", - повідомили у студії.

Передбачається також встановити 15 тисяч нових дорожніх знаків та придбати понад три сотні комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР. Також передбачено фінансування спеціальних місць для перевірки транспортних засобів із перевантаженням.

Нагадаємо, 1 березня повідомлялося, що Кабінет Міністрів спрямував близько 15 млрд гривень на проекти розбудови доріг місцевого значення.

ВідеоУ Львові з'явиться канатна дорога на Високий замок

На найвищу точку Львова, звідки відкривається панорама на все місто, прокладуть підвісний маршрут. Зараз піднятися туди можуть не всі, адже до пагорба веде довгий серпантин сходинок. Люди з інвалідністю запропонували міським чиновникам  прокласти на Високий замок канатку. Коли вона запрацює – у сюжеті.  

У Львові з'явиться канатна дорога на Високий замок

Залиште свій коментар

Вибір редакції