Уряд виключив ріст цін на тютюн й алкоголь

Віце-прем'єр Тігіпко вважає, що акцизи необхідно підняти до рівня російських і білоруських, щоб наповнити бюджет.

Віце-прем'єр-міністр із питань економіки Сергій Тігіпко виключає ріст цін на товари у зв'язку з підвищенням Верховною радою акцизів на тютюнові вироби й алкогольні напої.

"Не буде ніякого росту цін", - сказав Тігіпко на брифінгу.

При цьому віце-прем'єр підкреслив, що повністю підтримує підвищення акцизів, зазначивши, що, наприклад, у Росії й у Білорусі акцизи на ці товари вищі, ніж в Україні.

"У мене питання: чому сьогодні на алкоголь, на тютюн ми не можемо підняти до їхнього (Росії, Білорусі) рівня акцизи? Звідки брати гроші? Бюджет повинен на цьому будуватися. На горілці завжди будувався бюджет держав, на тютюні, а сьогодні ми боїмося підняття цін", - сказав Тігіпко.

Водночас він висловив певну стурбованість тим, що під час прийняття цих законів до них потрапили норми, що стосуються оподаткування, які не були підтримані урядовим комітетом, який він очолює.

Як повідомлялося, 20 травня Рада підвищила ставку акцизного збору на спирт і лікеро-горілчану продукцію на 15,9%, або 5,4 гривні, до 39,4 гривні за 1 літр 100% спирту, на солодове пиво на 23,3%, або 0,14 гривні, до 0,74 гривні за 1 літр, ставку акцизного збору (відсоток до обсягу реалізації) на сигарети з фільтром з 20% до 25%.

Читайте також:

Рада доручила уряду збільшити акцизи без підвищення цін

Через підвищення акцизів ціни в Україні зростуть на 30%

В Україні підвищено акцизи на алкоголь, сигарети і бензин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: