Уряд вирішив повернути вчителям борги 10-річної давності

Кабмін планує виділити майже півмільярда гривень для виплат заборгованості з надбавок педагогам за 1997-2002 роки.

Кабмін має намір виділити 403,3 млн гривень в 2009 році на завершення погашення кредиторської заборгованості державного бюджету з виплати надбавки за вислугу років перед педагогічними і науково-педагогічними працівниками навчальних закладів за період 1997-2002 років.

Як сказано в повідомленні управління зі зв'язках із ЗМІ Секретаріату Кабміну, ця кредиторська заборгованість погашається впродовж 5 років рівними частинами шляхом включення цих витрат, починаючи з 2005 року, у вигляді окремих цільових субвенцій з держбюджету місцевим бюджетам або безпосередньо з держбюджету для бюджетників.

При цьому передбачається, що за рахунок цих коштів також буде дещо збільшений розмір і проведений перерахунок пенсій педагогам.

Варто відзначити, що згідно з постановою Кабміну №351 від 15 квітня, якою розподілені кошти на реструктуризацію заборгованості перед педагогами і на відповідні субвенції, в 2009 році спільний розмір субвенцій місцевим бюджетам становитиме 370 млн гривень.

Зокрема, розмір субвенції для Дніпропетровської області складе 33,1 млн гривень, для Донецької області - 29,76 млн гривень, для Львівської області 29,17 млн гривень, для Одеської області 23 млн гривень, для Криму - 21 млн гривень.

Крім того, 33,3 млн гривень для реструктуризації заборгованості перед педагогами розподілено між основними розпорядниками коштів.

Так, 30,5 млн гривень передбачається виділити Міністерству освіти і науки, 0,89 млн гривень - Міністерству культури і туризму, 0,82 млн гривень - Міністерству аграрної політики.

Читайте також:

Заборгованість із зарплати сягнула майже 1,5 мільярда гривень

Світовий банк позичить Україні мільярд доларів для держбюджету

Уряд перегляне бюджет у травні, якщо цього захоче МВФ

Держава готова викупити приватні шахти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: