Уряд вирішив врятувати банк "Надра" до кінця червня

Уряд офіційно погодився провести рекапіталізацію банку "Надра" разом із бізнесменом Дмитром Фірташем і планує виділити необхідні 5 мільярдів гривень протягом місяця.

Експертно-аналітична рада з питань рекапіталізації банків при Кабінеті міністрів підтримала рекапіталізацію банку "Надра" державою спільно з інвестором. Як повідомили у прес-службі фінустанови, процес рекапіталізації має завершитися до кінця червня.

Нагадаємо, перед цим уряд погодився рекапіталізувати банк "Надра" разом із бізнесменом Дмитром Фірташем. Сума фінансових вливань становитиме 10 мільярдів гривень, при цьому держава заплатить 5 мільярдів.

За інформацією "Надр", протягом трьох тижнів будуть підготовлені всі документи, включаючи реструктуризаційні угоди щодо заборгованості банку перед зовнішніми кредиторами. В цілому процес рекапіталізації банк "Надра" планує завершити до кінця червня.

Раніше віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявив, що уряд братиме участь у рекапіталізації банку "Надра" лише в тому випадку, якщо контролюватиме його діяльність.

"Зрозумійте, що ми заходимо коштами, які сплачені громадянами, і повинні контролювати кожну копійку. Є варіант заходу в капітал 50 на 50, наприклад. Це менші кошти з бюджету, але в такому випадку уряд повинен контролювати діяльність фінустанови" - наголосив Тігіпко.

Раніше Верховна рада погодилася з пропозицією Нацбанку влити в банк з держбюджету мільярдів гривень, що дозволить Кабміну отримати 50% +1 акцію фінустанови.

Неврегульована заборгованість банку "Надра" станом на лютий поточного року складалася з боргу із торгового фінансування (470 млн дол.), євробондів (175 млн дол.), українських облігацій (61 млн дол.) і заборгованості перед НБУ (922 млн дол.).

Чистий збиток банку "Надра" за 2009 році склав 1363,775 млн грн. Адміністративні й інші витрати склали 907 млн 544 тис. грн.

Читайте також:

Уряд з Фірташем рекапіталізують банк "Надра" на 10 млрд гривень

Фірташу не вистачило грошей на банк "Надра"

НБУ відмовився банкрутувати "Надра"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: