Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд виставить завод "Антонов" на продаж

Мінекономіки вимагає виключити низку держпідприємств зі списку об'єктів, що не підлягають приватизації.

Міністерство економіки ініціює дозвіл приватизації низки державних підприємств, зокрема авіабудівної корпорації "Антонов".

Про це ідеться в розробленому міністерством законопроекті, яким пропонується внести зміни до законів "Про приватизацію державного майна" та "Про список об'єктів права держвласності, що не підлягають приватизації".

Законопроект пропонує нову редакцію додатків до закону "Про список об'єктів права держвласності, що не підлягають приватизації", які забороняють приватизацію державних об'єктів.

Крім "Антонова", пропонується виставити на продаж "Харківський електромеханічний завод", "Ровенькиантрацит" і "Свердловантрацит".

Також зі списку об’єктів, що не підлягають приватизації, виключені Національний виставковий центр України, виробниче об'єднання "Київприлад", спеціальне виробництво державного підприємства "Завод "Арсенал", готель "Спорт", центральна навчально-тренувальна база з ковзанярського спорту "Льодовий стадіон", державне науково-виробниче підприємство "Об'єднання "Комунар".

Цим же законопроектом Міністерство економіки ініціює дозвіл приватизації теплоелектроцентралей, метрополітенів, майнових комплексів підприємств авіаційної промисловості.

Читайте також:

В уряді хочуть приватизувати метро

Уряд виключив енергогенеруючі компанії із переліку стратегічних підприємств

Януковича закликали дозволити продаж обленерго

Залиште свій коментар

Вибір редакції