Уряд візьме у Китаю мільярдний кредит на реконструкцію шахт

Мінвугільної промисловості візме у китайсьго банку мільярд доларів на оновлення шахт, та 100 мільйонів доларів на пілотні проекти.

Міністерство вугільної промисловості України обговорює з Державним банком розвитку Китаю (ДБРК) можливість залучення щорічних цільових кредитів під державні гарантії на розвиток і технічне переоснащення державного вуглевидобувного комплексу.

Про це повідомив міністр вугільної промисловості Юрій Ященко, коментуючи підсумки переговорів Мінвуглепрому з представниками ДБРК 13 квітня.

"Ми зараз відпрацьовуємо кредит банку Китаю 1 млрд доларів на рік на розвиток вугільної промисловості й пілотні проекти до 100 млн доларів цього року", - сказав міністр.

За його словами, кошти кредитів планується направляти на держшахти, що потребують реконструкції та технічної модернізації, і які мають перспективні запаси вугілля.

Кредити планується залучати на термін від 5 до 20 років зі ставкою LIBOR +3,5%.

Міністр уточнив, що пілотні кредити сумарним обсягом до 100 млн доларів, які міністерство розраховує залучити до кінця першого півріччя, планується направити на реалізацію 2-3 проектів. Як пріоритетні розглядаються проекти, що реалізовуватимуться на шахті ім. Димитрова ДП "Красноармійськвугілля" і шахті "Новогродовська" ДП "Селідоввугілля".

Читайте також:

Уряд звинуватили у виникненні дефіциту вугілля

Шахтарі вимагають від Януковича компенсувати більш ніж 5 млрд грн

"Комсомольці-пенсіонери" довели Донбас "до ручки"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: