Уряд вніс до Ради бюджет-2011, але Литвин його повернув

Спікеру не сподобався проект держбюджету, внесений урядом Миколи Азарова, і він повернув документ зі своїми зауваженнями.

Кабінет міністрів у понеділок, 13 вересня, вніс до Верховної ради проект державного бюджету на 2011 рік, але спікер Володимир Литвин повернув документ.

Про це глава парламенту повідомив на прес-конференції у місті Березне Рівненської області. Литвин повернув до уряду проект бюджету "з пропозицією, яка співпадає з позицією президента і рекомендаціями Ради регіонів про те, аби Кабмін розробив бюджет на новій податковій основі з урахуванням норм Бюджетного кодексу", йдеться у повідомленні.

"Я вважаю це рішення правильним, і у мене були всі підстави не реєструвати поданий документ для направлення у парламентські комітети", - сказав він.

При цьому спікер зазначив, що урядовий документ був лише зареєстрований як вхідний. "Я розглянув і обговорив це питання, порадився з працівниками юридичного управління, і прийняв таке рішення", - наголосив Литвин.

"Ми повинні демонструвати логіку: всі чекають нового Податкового кодексу, який повинен зробити наше податкове законодавство зрозумілим, прозорим, простим в адмініструванні і таким, яке захищатиме тих, хто платить податки", - сказав він.

Також Литвин направив прем'єру Миколі Азарову відповідного листа.

Нагадаємо, раніше спікер Литвин прогнозував, що новий Податковий кодекс буде ухвалено в середині жовтня.

У той же час, ухвалення держбюджету на наступний рік керівник парламенту очікує на початку грудня.

Читайте також:

Литвин пообіцяв Податковий кодекс в жовтні, а бюджет-2011 - в грудні

Литвин додатково витратить 611 тисяч на обслуговування своїх машин

Податковий кодекс в поглядах аналітиків: Как Налоговый кодекс стал "народной волей"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: