Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд встановив, наскільки гарячою повинна бути вода у кранах українців

Якщо не відповідає нормі – можна вимагати перерахунку вартості послуги.

Температура гарячої води, яку подають українським споживачам, має становити не нижче 50 градусів і не вище, ніж 75 градусів Цельсія. 

Таку норму уряд закріпив у правилах надання послуги з постачання гарячої води, ухвалених на засіданні 11 грудня, передає пресслужба Кабміну.

“Ми визначили вимоги до якості самої послуги - постачання гарячої води, а також встановили одиниці виміру за спожите. Це дозволить нашим громадянам вимагати якісні послуги, а у разі їх неотримання мати право на перерахування вартості”, - заявив голова уряду Олексій Гончарук. 

Кабмін також визначив порядок оплати послуги та типові договори про її надання. Правила також встановлюють порядок взаємовідносин виконавців та споживачів. Зокрема, передбачається, що виконавець послуги забезпечує її постачання з відповідним рівнем безпеки, температури та величини тиску. Визначено і порядок обліку води, обслуговування лічильників та передачі їх показників. Унормовано зняття контрольних показників з приладів обліку.

Раніше повідомлялося, що цього опалювального сезону тарифи за опалення та гарячу воду в більшості жителів Києва не змінюватимуть - йдеться про споживачів комунального підприємства "Київтеплоенерго". А завдяки втіленню програми енергоефективності для житлових будинків можливе навіть зменшення вартості цих послуг. 

Відео Нові розрахунки ціни на газ та економія на комунальних платежах – Економічні новини

Нові розрахунки ціни на газ, економія на комунальних платежах та нова назва молочної продукції? Про все це - після актуальної інформації про курси валют.  

Нові розрахунки ціни на газ та економія на комунальних платежах – Економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції