Уряд забрав гроші в радянських вкладників

Із бюджету наступного року вилучають більшу частину грошей, призначених на повернення вкладів Ощадбанку СРСР.

Кабінет міністрів пропонує в 2009 році виділити з держбюджету 250 мільйонів гривень на компенсацію громадянам втрат від знецінення заощаджень в Ощадбанку колишнього СРСР. У вересні ці витрати планувалися на рівні 9 мільярдів гривень.

Пропозиція щодо їх зменшення міститься в проекті держбюджету-2009.

Черга біля відділення "Ощадбанку"
УНІАН
Можна передбачити, що наступного року черги біля відділень "Ощадбанку" будуть набагато менші
Крім того, в проекті бюджету уряд відмовляється надати гарантії Державній іпотечній установі в розмірі 1 мільярда гривень і збільшити її статутний капітал на 100 мільйонів гривень.

В той же час, Кабмін збільшив пропозицію щодо нарощуванню статутних капіталів державних банків. У вересні уряд планував направити на цю справу 400 мільйонів гривень, а в грудневій редакції проекту бюджету передбачається збільшення статутних капіталів держбанків на 3 мільярди. Кошти планується виділяти через стабілізаційний фонд.

Як наголошується в пояснювальній записці до проекту держбюджету, за рахунок стабілізаційного фонду іпотечне кредитування житла через державні банки становитиме 3 мільярди гривень.

Нагадаємо, цього року на компенсацію знецінених радянських вкладів Україна виділила 6,4 мільярда гривень. Більше 6 мільйонів людей вже отримали по тисячі гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: