Уряд запевнив, що бензин в Україні не подорожчає

Микола Азаров запевнив, що, незважаючи на підвищення акцизів, ціни на бензин в Україні не зростуть зовсім, а алкоголь і цигарки подорожчають несуттєво.

 Внаслідок підвищення акцизів бензин в Україні не подорожчає зовсім, а ціни на тютюн і мінеральну воду зростуть несуттєво. Про це заявив прем'єр Микола Азаров.

"Ми будемо контролювати ситуацію, і, звичайно, не допустимо різкого підвищення цін", - сказав він.

"Ми подивилися на бензин, і домовилися, що такого підвищення взагалі не буде. Все це вкладається нормально в рамки рентабельності. По мінеральній воді - те ж саме. По тютюну підвищення буде, але не сильним", - пообіцяв він.

"Хоча, звичайно, якщо хтось оплачує свої послуги горілкою - він істотно підвищить вартість своїх послуг", - додав Азаров.

Нагадаємо, у четвер, 20 травня, Верховна рада ухвалила урядовий законопроект, що передбачає підвищення акцизів на тютюнові вироби, алкоголь і бензин. За першим прогнозом регіоналів, які підтримали документ, внаслідок підвищення акцизів ціни на основні групи товарів в Україні зростуть на 10-30%, натомість держбюджет отримає 9 мільярдів гривень додаткових доходів.

Натомість пізніше віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявив, що внаслідок зростання акцизів не подорожчають навіть алкоголь і сигарети, не зростуть й інші ціни.

Читайте також:

Уряд виключив ріст цін на тютюн й алкоголь

Через підвищення акцизів ціни в Україні зростуть на 30%

В Україні підвищено акцизи на алкоголь, сигарети і бензин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: