Уряд запевнив, що гривня падати не буде

Віце-прем'єр зазначив, що підстав говорити про те, щоб національна валюта девальвувала наразі немає.

В Україні немає підстав для девальвації гривні. Про це повідомив сьогодні журналістам після засідання уряду віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко.

"Тенденції повинні бути якраз направлені на те, щоб гривня посилювалася, тому, що ми маємо, по-перше, валютні резерви постійно зростаючі, ми зараз маємо програму з Міжнародним валютним фондом ... Сьогодні підстав говорити про те, щоб гривня девальвувала, - ніяких", - зазначив віце-прем'єр.

Тігіпко нагадав, що із 15 млрд доларів кредиту від МВФ, який Україна отримає впродовж двох з половиною років, 13 млрд доларів буде спрямовано на поповнення валютних резервів.

Нагадаємо, раніше в Нацбанку заявили, що відновлення довіри населення до банків викликало швидке зростання гривневих депозитів, обсяг яких вже перевищив докризовий рівень. Приплив коштів у банки відбувався незважаючи на падіння ставок - тільки за серпень на 1%. Банкіри очікують подальшого збільшення вкладень населення, при тому що гривневі депозити до кінця року подешевшають ще на 1%, а валютні - на 0,5%.

Читайте також:

НБУ "викинув" на ринок 100 мільйонів доларів

Українці майже відновили довіру до гривні

У серпні інфляція становила 1,2%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: