Уряд запланував розпродаж державного майна на 20 мільярдів

Кабмін вирішив домогтися збільшення надходжень від приватизації шляхом скасування Віктором Януковичем указів його попередника.

Фонд держмайна може виручити в 2010 році від 15 до 20 мільярдів гривень від приватизації об'єктів держвласності, спрогнозував віце-прем'єр з економіки Сергій Тігіпко

"У бюджеті (проекті держбюджету на 2010 рік) передбачається близько 10 млрд гривень (надходжень від приватизації). Реально те, що я бачу - до кінця року можна буде отримати 15-20 млрд гривень", - сказав він.

Зі слів віце-прем'єра, домогтися такого збільшення надходжень від приватизації влада планує шляхом скасування президентом Віктором Януковичем указів його попередника Віктора Ющенка, що стосуються блокування приватизації великих компаній.

"У понеділок (19 квітня), я сподіваюся, ми підготуємо проект указу президента, що скасує укази попереднього президента, які заблокували приватизацію великих машинобудівних, енергогенерувальних компаній, "Укртелекому", - зазначив Тігіпко.

Він додав, що влада планує створювати максимально прозорі умови приватизації різних об'єктів.

"Ми пішли на поновлення прозорої приватизації "Луганськтепловозу". Ніяких умов, все конкурентно. Хто хоче, нехай приходить. Надалі буде приблизно такий самий підхід", - сказав Тігіпко.

Раніше голова Фонду держмайна Олександр Рябченко спрогнозував активізацію приватизації в другому півріччі 2010 року, після затвердження Верховною радою держбюджету-2010 і у разі поновлення співробітництва з Міжнародним валютним фондом.

Читайте також:

Уряд готується розпродавати банки

Янукович пообіцяв США приватизувати майна на 10 мільярдів

У Києві викрали документи про приватизацію за чотири роки

"Укртелеком" продадуть до кінця року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: