Уряд запропонував ресторанам безкоштовну рекламу до Євро-2012

Головними умовами участі у рекламній кампанії для ресторанно-готельного господарства є можливість розрахунку кредитними картками та двомовні меню.

Ресторани, кафе та готелі приймаючих Євро-2012 міст можуть подавати заявки на безкоштовну рекламу, яка буде розміщуватися в зарубіжних і вітчизняних ЗМІ.

Про це ідеться у повідомленні Інформаційного центру "Україна-2012".

Згідно із повідомленням, заявки приймаються до 15 листопада 2010 року.

Головними умовами участі у рекламній кампанії для ресторанно-готельного господарства є можливість розрахунку кредитними картками основних платіжних систем і наявність меню хоча б двома мовами.

Як раніше повідомляв віце-прем'єр Борис Колесніков, реклама розміщуватиметься "за урядовою лінією в іноземних та українських виданнях з метою популяризації цих закладів серед іноземних туристів і вболівальників".

Віце-прем'єр підкреслив, що заявки будуть прийматися тільки через Інтернет.

Згодом волонтери зможуть відвідати ці заклади, дати свої оцінки побаченому і тільки після цього підтвердять право того чи іншого закладу на безкоштовну рекламу.

Раніше Колесніков також заявив, що уряд планує звільнити ресторанний бізнес від сплати податку на прибуток на 5 років для активізації його розвитку у рамках підготовки України до фінальної частини чемпіонату Європи по футболу 2012 року.

Читайте також:

Проведенню Євро-2012 у Львові ніщо не загрожує

Казино в Україні легалізують до кінця року

Уряд пообіцяв звільнити ресторани і кав'ярні від податків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: