Уряд затвердив новий Бюджетний кодекс

Нова редакція передбачає передачу 8 загальнодержавних податкових норм на місцевий рівень, і право розпорядження на місцях 25% від зібраного податку на прибуток.

Кабінет міністрів затвердив нову редакцію Бюджетного кодексу, на засіданні в середу, 8 червня розгляне нову редакцію Податкового кодексу і планує на їх основі розробити державний бюджет на 2011 рік.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров на засіданні Українського форуму.

"На засіданні уряду розглянуто і прийнято Бюджетний кодекс, нова редакція, яка передбачає серйозну децентралізацію управління державними фінансами", - сказав він.

Азаров відзначив, що нова редакція Бюджетного кодексу передбачає передачу 8 загальнодержавних податкових норм на місцевий рівень, і право розпорядження на місцях 25% від зібраного податку на прибуток.

"Завтра ми на засідання уряду винесемо проект Податкового кодексу", - повідомив прем'єр.

За його словами, нова редакція документа передбачає значне скорочення кількості місцевих та державних податків, а також спрощення процедури їх адміністрування.

"Ми сподіваємося на конструктивне обговорення цих двох серйозних законопроектів у Верховній раді і прийняття їх до завершення поточної сесії, що дозволить нам вже на початку вересня передати в парламент бюджет 2011 року на нової бюджетної та податкової засадах", - сказав прем'єр.

Читайте також:

Янукович визначив, хто платитиме більше податків

Уряд пообіцяв значно скоротити податки

Уряд пообіцяв не скасовувати спрощену систему оподаткування

Податкова не може виконати дохідну частину бюджету

ВідеоУряд затвердив новий Бюджетний кодекс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: