Уряд затвердив порядок перерахунку пенсій і соцдопомогу інвалідам

Порядок перерахунку передбачений у постанові "Про деякі питання реалізації закону "Про державний бюджет на 2010 р."

Кабмін затвердив порядок перерахунку пенсій і соціальну допомогу інвалідам та інвалідам з дитинства, починаючи з 1 січня 2010 року.

Про це повідомив сьогодні на брифінгу прес-секретар прем'єр-міністра Віталій Лук'яненко.

За його словами, відповідний порядок перерахунку передбачений у постанові "Про деякі питання реалізації закону "Про державний бюджет на 2010 р.".

Він також повідомив, що Кабмін прийняв постанову про визначення та застосування мінімальної заробітної плати в погодинному розмірі. "Це норматив, який більшою мірою захищає права найманих працівників", - сказав Лук 'яненко.

Як раніше повідомляв міністр праці і соціальної політики Василь Надрага, після прийняття державного бюджету має бути здійснено перерахування пенсій відповідно до закону про підвищення соціальних стандартів з 1 січня 2010 р.

Також Надрага тоді сказав: "Ми сподіваємося, що закон про соціальні стандарти, про підвищення соціальних стандартів, буде прийнятий вже в квітні, і відповідним чином вже з травня наші пенсіонери будуть отримувати більш значне підвищення, виходячи із закону про підвищення соціальних стандартів".

Він додав, що підвищення пенсій, відповідно до закону про підвищення соціальних стандартів, буде стосуватися всіх категорій пенсіонерів. За його словами, після підвищення пенсій буде здійснено перерахунок пенсійних виплат з 1 січня 2010 р.

Читайте також:

Влада все ж таки збільшить пенсійний вік для жінок

Кабмін відмінить збір в Пенсійний фонд з операцій по безготівковій валюті

Янукович: бюджет Азарова підвищить зарплати і пенсії
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: