Уряд завершив роботу над доопрацьованим Податковим кодексом

Робота над Податковим кодексом вступила в завершальну стадію. Урядова комісія закінчила обробку більш як 5 тисяч пропозицій, які виникли в результаті всенародного обговорення документу.

Урядова комісія завершила обробку пропозицій до проекту Податкового кодексу. Незабаром до розгляду доопрацьованого документа приступить Верховна рада. Про це 1 вересня повідомив журналістам прем’єр-міністр Микола Азаров.

"Робота над Податковим кодексом вступила в завершальну стадію. Урядова комісія вчора закінчила обробку більш як 5 тисяч пропозицій, які виникли в результаті дискусії, дійсно всенародної дискусії", - сказав Азаров.

Прем’єр-міністр розраховує, що парламент прийме пропозиції уряду щодо Податкового кодексу. "Я сподіваюся, що в один із перших днів, а може бути, і в перший день ми зуміємо переконати народних депутатів приступити до розгляду цього найважливішого документа", - сказав він.

Азаров зазначив, що уряд при доопрацюванні проекту Податкового кодексу керувався такими основними принципами, як зниження кількості податків, а також їх розмірів. "Ми маємо дати імпульс нашій економіці, нашому підприємництву, тому, хто б що не говорив, найголовніша відмінна риса Податкового кодексу - це наявність стимулів для інноваційно-інвестиційного розвитку", - наголосив він.

Прем’єр уточнив, що Податковий кодекс передбачатиме звільнення від податку частини прибутку, що спрямовується на оновлення виробництва, а також вперше вводиться норма прискореної амортизації. "Тому, я вважаю, що ми маємо якнайшвидше прийняти Податковий кодекс, щоб з 1 січня ці нові правила гри, стабільні правила ігри, абсолютно ясні, орієнтовані на істотне прискорення економічного розвитку, а, відповідно, і соціального розвитку, набули чинності", - сказав глава уряду.

Як відомо, 17 червня Верховна рада прийняла в першому читанні проект Податкового кодексу, внесений на розгляд парламенту Кабміном. 23 червня президент Віктор Янукович заявив, що проект Податкового кодексу у нинішній редакції не матиме підтримки у Верховній раді і потребує серйозного доопрацювання.

3 серпня стартувало всеукраїнське обговорення проекту Податкового кодексу, яке тривало до 20 серпня.

Читайте також:

Литвин: Податкового кодексу не існує

Колесніков: у Податковому кодексі не буде єдиного податку

Янукович: новий Податковий кодекс буде захищати бідних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: