Уряд заявив, що Україна остаточно подолала економічне падіння

Мінекономіки оголосило про вихід України зі стану рецесії, але попередило, що попереду в держави довга боротьба з наслідками економічної кризи.

Українська економіка вийшла зі стану рецесії, але говорити про подолання фінансово-економічної кризи в країні ще зарано.

Про це заявив міністр економіки Богдан Данилишин. "Зараз важко сказати, що криза як така подолана. Ми вийшли, на мій погляд, з фази рецесії. Але попереду ще важка робота щодо подолання наслідків світової фінансової кризи", - переконаний він.

Данилишин зауважив, що для боротьби з цими наслідками "потрібні скоординовані зусилля всіх гілок влади, а також політична стабільність".

У той же час, міністр підкреслив, що за підсумками листопада можна впевнено стверджувати, що в промисловому комплексі завершилася фаза рецесії.

"Результати роботи вітчизняної промисловості були найкращими в поточному році. Так, в листопаді вперше за останні 15 місяців мало місце зростання обсягів промислового виробництва до відповідного місяця минулого року, який склав 8,6% (у жовтні до жовтня 2008 року - "мінус" 6,2%)", - відзначив глава Мінекономіки .

Він також повідомив, що в 2010 році приріст промислового виробництва прогнозується на рівні 2,9%.

Нагадаємо, раніше Данилишин заявляв, що Україна виходить зі стану економічної рецесії швидше, ніж низка інших держав, серед яких США, Росія та Румунія.

Читайте також:

Україна долає кризу швидше, ніж США і Росія

Україна відібрала десять стратегічних інвестпроектів на 10 млрд дол.

Банкіри: другої хвилі фінансової кризи не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: