Уряд збільшив статуний капітал "Нафтогазу" на 12 мільярдів

Кабмін наказав випустити додаткові акції "Нафтогазу" на 12 млрд гривень. Для цього оформлено внутрішню державну позику на 9-12 років.

Кабмін збільшив статутний капітал "Нафтогазу" на 12 млрд грн.

Уряд постановив збільшити статутний капітал Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" шляхом випуску додаткових акцій існуючої номінальної вартості із збереженням 100% акцій у власності держави.

Придбання зазначених акцій здійснюється шляхом їх обміну на облігації внутрішньої державної позики.

В свою чергу Міністерство фінансів здійснює для забезпечення виконання цієї постанови випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 12 млрд грн із строком обігу 9-12 років та відсотковою ставкою доходу на рівні 9,5% річних.

Нагадаємо, що президент Віктор Ющенко своїм указом призупинив дію урядової постанови №755 від 20 червня про передачу газорозподільних мереж 43 облгазів на баланс "Нафтогазмережі" – дочірнього підприємства НАК "Нафтогаз".

На думку Ющенка дана постанова є нечинною.

Як повідомив перший заступник Секретаріата президента Олександр Шлапак, наступного року влада буде змушена вдатися до лібералізації тарифів на газ, що, скоріше за все, призведе до сплеску інфляції. Однак, якщо влада поставить собі чітку мету утримати цей показник на рівні 14-15%,

Читайте також:

Тимошенко розповіла, хто "здав" Фірташу українську газову трубу

Україна та Росія уклали угоду про транзит нафти на 2010 рік

"Нафтогаз" заявляє про відсутність загроз для транзиту російської нафти

Ющенко скасував передачу "Нафтогазу" газорозподільних мереж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: