Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд змінив порядок виплати субсидій: пільговики можуть самостійно обирати банк для отримання виплат

Раніше рахунки відкривали лише в "Ощадбанку".

Кабінет міністрів України під час засідання 14 серпня змінив порядок виплати субсидій, повідомляє РБК-Україна.

Відтепер одержувач може самостійно обирати банк, у якому він отримуватиме виплати на оплату житлово-комунальних послуг. Утім, через які саме фінансові установи можна буде отримати монетизовані субсидії, поки не відомо. Раніше такі рахунки відкривали лише в "Ощадбанку".

 Інформацію про платіжні реквізити пенсіонерів Пенсійний фонд передаватиме автоматично і пільговики зможуть отримувати субсидії разом з пенсіями.

Як повідомлялося раніше, від січня до квітня нинішнього року субсидій на оплату житлово-комунальних послуг призначили на 730,7 млн грн. Це на 37,5% більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Середній розмір призначеної виплати в містах - 750 грн, а у селах - 214 грн. 

ВідеоХто отримає право на субсидію найближчим часом - коментує Андрій Герус

Кількість субсидіантів в Україні може зрости на 1 мільйон. Про такі наміри повідомили в офісі президента. Йдеться про тих українців,  хто втратив право на пільгу, але не може оплачувати повну комуналку. У 2018 році майже 7 мільйонів українських родин користувалися субсидіями. Проте цього року  їх зменшили майже удвічі. У нас в гостях представник Президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус.  

Хто отримає право на субсидію найближчим часом - коментує Андрій Герус

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції